grafika1
baner
grafika2
grafika3
ogród ornitologicznyŁeba może poszczycić się 3 ośrodkami przyrodniczymi. Ogród ornitologiczny położony na ulicy Kolonijnej posiada 100 gatunków ptaków. Na ulicy Kościuszki mieści się Oceanarium z atrakcjami wodnymi. Natomiast w centrum Łeby (koło kina "Rybak") można obejrzeć Muzeum - Motyle Świata gromadzącą 3000 egzotycznych stworzeń zbieranych przez 2 pokolenia.

kluki

Pasjonaci historii mają możliwość udać się w rejs wycieczkowym statkiem po Jeziorze Łebsko płynącego bezposrednio do skansenu w Klukach, gdzie turystów wita Muzeum Wsi Słowińskiej położonego w rejonie Słowińskiego Parku Narodowego. Podczas sezonu letniego na terenie muzeum organizuje się imprezy folklorystyczne. Turysta jest świadkiem pokazów wypieku chleba, kopania torfu, czy też konia w butach :) .

wycieczka

 

Jeśli natomiast jesteś miłośnikiem łączenia sprawności fizycznej oraz podziwiania piękna fauny i flory zapraszamy na wycieczki rowerowe dookoła jeziora Sarbsko wzdłuż wyznaczonych tras rowerowych.

nastepna strona Następna strona

 

Jeśli nie straszne Ci wyzwania i choroba morska, cofnij się w historii i wyrusz w rejs morski takim właśnie stylizowanym na statek piracki wehikułem wraz z jego piracką załogą. Na pokładzie doświadczysz interesujące historie słynnych wilków morskich, a także usłyszysz i zaśpiewasz liczne szanty. Ahoj!